CONSTANTINE ANDREOU. Komposition, farvelitografi, signeret, nummereret 48/220, dateret 60.

2820217. CONSTANTINE ANDREOU. Komposition, farvelitografi, signeret, nummereret 48/220, dateret 60.

Billedareal ca 38x54,5 cm.

Gulning, ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedareal ca 38x54,5 cm.

Antal besøg: 508