SMYKKE DISPLAY.

SMYKKE DISPLAY.
2813390. SMYKKE DISPLAY.

Stativ i træ med glaslåg i træramme, længde 61cm, bredde 45cm, højde 9cm.

Glaslåg med ridser, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
2813390. SMYKKE DISPLAY.

Antal besøg: 216