Banjobarometer, England, 20. århundrede.

2810850. Banjobarometer, England, 20. århundrede.

mahogni/messing. Struktureret krop med trådindlæg på kanterne og revnet gavl. Til sidst med et hygrometer i toppen og et vaterpas i bunden.

Fremstår med brugsspor, små buler og nogle steder ridser. Kontrolknap mangler. Der gives ikke funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 269