AVISREYLDE, "Zink", Jonas Bohlin for Källemo, senere del af det 20. århundrede.

281053. AVISREYLDE, "Zink", Jonas Bohlin for Källemo, senere del af det 20. århundrede.

Fod i beton. Højde ca 155 cm.

Slitage, stødmærker. Fod formentlig med senere maleri. Fod med sandsynligt Kantstødt/afslag. Hylden er ikke ordentligt strammet i bunden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Fod i beton. Højde ca 155 cm.

Antal besøg: 2.105