LÆNESTOL, fransk empirestil, 2000'erne.

2799472. LÆNESTOL, fransk empirestil, 2000'erne.

Stel af valnød, delvist forgyldt. Læderindtræk. Højde 95 cm. Sædehøjde 46 cm. Bredde 60 cm.

Brugsslitage, lidt stødmærke, læder med lidt patina, lille støbningsskade på forben.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.290