DESK, 1960'erne / 70'erne.

DESK, 1960'erne / 70'erne.
279665. DESK, 1960'erne / 70'erne.

Pels / teaktræ. Længde 250 cm. Højde 75 cm. Bredde 60 cm.

Slitage, overfladeridser og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 915