LUIGI KASIMIR (1881-1962). 2 ark: udsigt.

2787964. LUIGI KASIMIR (1881-1962). 2 ark: udsigt.

Luigi Kasimir (1881-1962), 2 ark: visninger, farveætsninger, hver signeret i den nederste renad, op til 31 x 25,5 cm (plademærke), hver indrammet bag glas, op til ca. 49 x 40,8 cm.

Ikke indrammet undersøgt. Let brunet, stel med små brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 674