BALALAIKA.

BALALAIKA.
2783425. BALALAIKA.

Mål: 43x67 cm.

Stativet til strengene mangler på Balalajkan, overfladesnavs, Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
2783425. BALALAIKA.

Mål: 43x67 cm.

Antal besøg: 269