WERNER PFEIFFER. "glaskasse", farvelitografi, signeret, AP udgave.

277688. WERNER PFEIFFER. "glaskasse", farvelitografi, signeret, AP udgave.

Bladmål 76 x 55,5 cm.

Mindre pletter. Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bladmål 76 x 55,5 cm.

Antal besøg: 1.354