ERWIN EISCH. glas vase.

ERWIN EISCH. glas vase.
2771049. ERWIN EISCH. glas vase.

Erwin Eisch, glasvase, signeret og dateret på undersiden, 88.
Mål: h. 15,5 cm. D 11,5 cm.

Aldersrelateret stand, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål: h. 15,5 cm. D 11,5 cm.

Antal besøg: 661