SALONGRUPPE, 5 dele, Karl Johan stil, 20. århundrede.

276858. SALONGRUPPE, 5 dele, Karl Johan stil, 20. århundrede.

Bestående af: sofa, klapbord og 3 stole. Sovesofa længde 250 cm, bordlængde 86, bredde 60, højde 45 cm, total længde 123 cm.

Slitage, ridser og solbleget, polstring med skader, senere polstring, pletter, reparationer, finerskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 896