FRANS GRÄSSEL. Ænder, olie på lærred, signeret.

276813. FRANS GRÄSSEL. Ænder, olie på lærred, signeret.

ca 43 x 62,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

ca 43 x 62,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.139