SKÆNK, teaktræ, AB Ajfa Möbelfabrik Tibro, 1960'erne.

275913. SKÆNK, teaktræ, AB Ajfa Möbelfabrik Tibro, 1960'erne.

Mærke, længde 150, bredde 41, højde 82 cm.

Slitage, ridser og pletter.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser og pletter.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 3.380