SPISESKAB, gustaviansk stil, 20. århundrede.

275473. SPISESKAB, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Længde 120, bredde 49, højde 181 cm.

Brugsridser og mærker, en lås mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 675