VAS, glas, Anna Nilsson for Orrefors.

275262. VAS, glas, Anna Nilsson for Orrefors.

Højde 27 cm. Indretning med zigzag mønster. Mærket og signeret i bunden.

Mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre ridser.

Antal besøg: 2.330