BAJONET, m/1957, s/n 20002, Schweiz.

2752074. BAJONET, m/1957, s/n 20002, Schweiz.

Stålhåndtag med rillet sort kagerulle, klinge med dobbeltkant mærket Victoria Schwyz, klingelængde 24, totallængde 36,5 cm.
Sort læder balje.

Mindre slitage. Kar med ridser.

Tema

Antique weapons

Få foretaget en gratis vurdering!

Sort læder balje.

Tema

Antique weapons

Antal besøg: 641