ANEROID BAROMETER, omkring århundredeskiftet 1900.

274432. ANEROID BAROMETER, omkring århundredeskiftet 1900.

Højde ca 87,5 cm.

Mangler termometer. Have på.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 87,5 cm.

Mangler termometer. Have på.

Antal besøg: 1.095