Ubekendt kunstner, buste, figur, bronze, signeret CJ Andersson, dateret 1911.

2737434. Ubekendt kunstner, buste, figur, bronze, signeret CJ Andersson, dateret 1911.

Højde ca 31,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Tema

Sculptures

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 31,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Tema

Sculptures

Antal besøg: 620