PALLE, BORD, med udtræksplader, barokstil, 20. århundrede.

27347. PALLE, BORD, med udtræksplader, barokstil, 20. århundrede.

Bordmål: længde 80, bredde 55, højde 60 cm.

Slitage, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, pletter.

Antal besøg: 1.109