SOVEVÆRELSE OG KONTORER, "Rand", Claesson Koivisto Rune for Asplunds.

272404. SOVEVÆRELSE OG KONTORER, "Rand", Claesson Koivisto Rune for Asplunds.

Gavlns dimensioner. 88 x 300 cm Dimensioner på bureauerne; Længde 60 bredde 44, højde 66 cm. Agenturerne mærkede Asplund, Stockholm.

Slitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser og mærker.

Antal besøg: 1.127