LOFT LOFT, glas og metal, 20. århundrede.

27145. LOFT LOFT, glas og metal, 20. århundrede.

Diameter ca 60 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter ca 60 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.066