SKAB, metalplade, industrielt design, 20. århundrede.

271053. SKAB, metalplade, industrielt design, 20. århundrede.

Længde 100, bredde 50, højde 92,5 cm.

Slitage, ridser, mærker, pletter. Senere maleri. Nøgle fast i låsen (kan dog åbnes og lukkes). Spænder. Rust. Skive med senere gummimåtte.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 629