SKÅL, folklore, dateret 1777.

SKÅL, folklore, dateret 1777.
27096. SKÅL, folklore, dateret 1777.

Diameter ca 50, højde ca 21 cm.

Skader / slitage, renoveret / suppleret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 754