BOGHYLDE, første halvdel af det 20. århundrede.

270176. BOGHYLDE, første halvdel af det 20. århundrede.

Længde 160 bredde 30 højde 103 cm.

Slitage, pletter, mærker, tab af farve, senere maling. En nøgle sidder fast i en lås.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 928