VÆGPENDUL, Rob. Engström, gustaviansk stil.

2698686. VÆGPENDUL, Rob. Engström, gustaviansk stil.

Bronseret og forgyldt. Højde 78, bredde 45 cm. Nøgle og pendul medfølger.

Slitage, sløjfe med pastelskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 789