Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Auktionshuset Kolonn
Kunst
Skulpturer
ÅKE SUNDQVIST. figuren, forestillende Nils Nilsson Skum, træ, signeret og dateret 1945.
26976. ÅKE SUNDQVIST. figuren, forestillende Nils Nilsson Skum, træ, signeret og dateret 1945.
Samlet højde 15 cm.
Vis hele teksten
Mindre slitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Samlet højde 15 cm.
Vis hele teksten
Mindre slitage.
Auktionshuset Kolonn
Antal besøg:
3.713