KOBBERGENSTANDE, 6 dele, dels Krögarhuset.

2690431. KOBBERGENSTANDE, 6 dele, dels Krögarhuset.

4 gryder med låg, heraf 2 Krögarhuset. Diameter ca 15-21 cm.
1 gryde, diameter ca 11 cm.
1 Sauterpande, diameter 17 cm.

Brugsslitage. Mærker, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

1 gryde, diameter ca 11 cm.

Brugsslitage. Mærker, ridser.

Antal besøg: 304