STOLE, 5 stk, stiftmodel, Edsbyverken 1962.

268714. STOLE, 5 stk, stiftmodel, Edsbyverken 1962.

Markeret.

Slitage, ridser og laktab, skader, senere maling.

Få foretaget en gratis vurdering!

Markeret.

Antal besøg: 1.336