YDERFOER med kroge, kobber, tidligt 1900-tal.

2686793. YDERFOER med kroge, kobber, tidligt 1900-tal.

Hamret overflade.
Diameter ca 35 cm.
Højde ca 16,5 cm.

Slitage, mindre ujævnheder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Hamret overflade.
Diameter ca 35 cm.
Højde ca 16,5 cm.

Slitage, mindre ujævnheder.

Antal besøg: 286