LAMPE og PIEDESTAL, alabast, 1800-/1900-tallet.

268385. LAMPE og PIEDESTAL, alabast, 1800-/1900-tallet.

Lampe dekoreret med duer. Samlet højde på billede ca 213 cm.

Slitage, mærker, ridser og skader. Lampeskærm med beskadiget inderstof.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.207