ARVID NILSSON. 2 stk, Stilleben, akvarel, signeret.

266053. ARVID NILSSON. 2 stk, Stilleben, akvarel, signeret.

ca 38 x 51 cm hver.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

ca 38 x 51 cm hver.

Antal besøg: 1.215