ATLAS 19. ÅRHUNDREDE.

ATLAS 19. ÅRHUNDREDE.
2659259. ATLAS 19. ÅRHUNDREDE.

Hachette, Atlas De Geographie Moderne, af F. Schrader, F. Prudent og E. Anthoine, 1894, mål 27x38 cm.

Slitage, sider med skader, lille krads på forsiden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 641