MODEL TRAIN ROCO 3 elektriske lokomotiver i originale æsker, E44, ÖBB 1045 + 1189.

26551. MODEL TRAIN ROCO 3 elektriske lokomotiver i originale æsker, E44, ÖBB 1045 + 1189.

H0 jævnstrøm.

Ny men der mangler en top.
Kartoner med mindre brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

H0 jævnstrøm.

Ny men der mangler en top.

Antal besøg: 1.886