265370. SERVICEDELE, 8 dele, ornament, Stig Lindberg, Gustavsberg.
"Blues" og Ballet "Rød dekoration: 2 tønder, længde 17 cm.
Skål, længde 17 cm.
Blå dekoration: 4 tønder, længde ca. 23 cm.
Skål, længde ca. 23 cm.
1 tønde med afslag medfølger.
Slitage, ridser, skåle med Kantstødt.