SERVICEDELE, 8 dele, ornament, Stig Lindberg, Gustavsberg.

265370. SERVICEDELE, 8 dele, ornament, Stig Lindberg, Gustavsberg.

"Blues" og Ballet "Rød dekoration: 2 tønder, længde 17 cm.
Skål, længde 17 cm.

Blå dekoration: 4 tønder, længde ca. 23 cm.
Skål, længde ca. 23 cm.
1 tønde med afslag medfølger.

Slitage, ridser, skåle med Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skål, længde 17 cm.

Skål, længde ca. 23 cm.
1 tønde med afslag medfølger.

Antal besøg: 4.877