839. KNIV, GÖTE RYBERG.

KNIV, GÖTE RYBERG.
839. 2652065. KNIV, GÖTE RYBERG.

Fuld tang, klinge og skede signeret "GR", knivens samlede længde ca 20 cm.

Mindre slitage, GOD STAND.

Tema

Spring gun auction 2023

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage, GOD STAND.

Tema

Spring gun auction 2023

Katalognr.
839
Antal besøg: 2.239