STUBSTOL med opbevaring.

STUBSTOL med opbevaring.
2650902. STUBSTOL med opbevaring.

Højde ca 70cm Bredde ca 48cm Dybde ca 42cm Sædehøjde ca 44cm.

Brugsslitage, ridser og mærker, revnet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 492