SALGSKAB, med montre, Estland, omkring 1900.

26496. SALGSKAB, med montre, Estland, omkring 1900.

Senere nøgle tilgængelig. Længde 133, bredde 71, højde 266 cm.

Slitage, renoveret og suppleret, dekorativ del på kam mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.536