264370. HYLDESYSTEM "Royal system", Poul Cadovius, Danmark.
Bestående af; 3 + 1 + 1 vægpaneler (længde 3 x 81 og 11 + 30 cm, højde 236 cm), 1 + 1 + 1 skabssektioner, heraf en montre, 4 + 1 + 2 hylder og konsoller.
Slitage, ridser og mærker, lister mangler.
Nøgle/nøgler findes