'Chubby Chic' loungestol fra Diesel Living for Moroso. Polstret stålstel med sortlakerede bøgefødder og mørkebrun læderrem. Polstring i tofarvet gråt og lys rødt stof.
ca. H 77cm x Sh 40cm x B 85cm x D 85cm.
Brugstegn til stede. Ridser og skår på fødderne. Omslag plettet.