DIESEL LIVING. Moroso. 'Chubby Chic' lænestol.

2620417. DIESEL LIVING. Moroso. 'Chubby Chic' lænestol.

'Chubby Chic' loungestol fra Diesel Living for Moroso. Polstret stålstel med sortlakerede bøgefødder og mørkebrun læderrem. Polstring i tofarvet gråt og lys rødt stof.

ca. H 77cm x Sh 40cm x B 85cm x D 85cm.

Brugstegn til stede. Ridser og skår på fødderne. Omslag plettet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 781