TOILET/KRYDESKAB, omkring århundredeskiftet 1900.

261955. TOILET/KRYDESKAB, omkring århundredeskiftet 1900.

Træ og metalplade med porcelænsindsats og ben i støbejern. Skuffe med opbevaring til toiletsæde. Imiteret malet. Højde (foldet) ca 56,5 cm.

Slitage og skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og skader.

Antal besøg: 2.581