TABLE, Karl Rüdiger for Bolia, Iross, 2000'erne.

2617004. TABLE, Karl Rüdiger for Bolia, Iross, 2000'erne.

Lakeret rund bordplade, stel af stål. Mærket, "Iross af Karl Rüdiger". Højde ca 53, diameter ca 60 cm.

Slitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser.

Antal besøg: 753