STAFFLI, "Becker" og CAMERA STAND, første halvdel af det 20. århundrede.

261695. STAFFLI, "Becker" og CAMERA STAND, første halvdel af det 20. århundrede.

Begge dele med justerbar højde. Højde på billede ca 126 - 152 cm.

Slitage, mærker, ridser, pletter. Staffeli med bankede ben.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.761