GEORG JENSEN: EN SØLVBREVÅBNER.

2612829. GEORG JENSEN: EN SØLVBREVÅBNER.

Engelske importmærker for 1948, og stemplet 'Georg Jensen Silversmiths Ltd, Sterling Denmark 255', 9,7 cm lang, 14g, 0,44ozs.

overfladeridser, generelt god brugt stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rushbrooks Auctioneers
Antal besøg: 633