LYS LAMPE, keramik, Lisa Larson, signeret og dateret -95.

261209. LYS LAMPE, keramik, Lisa Larson, signeret og dateret -95.

I form af huse. Højde ca 19 cm.

Slid, stearinrester.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slid, stearinrester.

Antal besøg: 805