BOGSKAB, 3 sektioner, Dalarna, begyndelsen af 1900-tallet.

260910. BOGSKAB, 3 sektioner, Dalarna, begyndelsen af 1900-tallet.

Højde ca 279 cm hver, længde ca 110, 92 hhv. 110, bredde ca. 38 cm hver.

Slitage, ridser og mærker, mindre skader.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.349