2608961. INSTRUMENTER, til flyvning, og pilothatte.
Jack & Heintz Inc, Gyro horisontindikator Sperry, Zero reader, kontrolpanel King, Glide slope converter-indikator kl-210 SAAB, Manometer Desymn, Indicator fuel NAF, Vm8c 33291 NAF, Indicator for sidehældning Alcor, s/n 89369 (EGT ) Desymn, Indikator brændstof 4 pilothatte 1 pilothætte med briller 2 badges.
Brugsslitage, en brændstofindikator mangler et glas, ikke testet, ingen funktionsgaranti er givet.