BORDLAMPER, 1 par, glas, Carl Fagerlund, Orrefors, model 1323.

260480. BORDLAMPER, 1 par, glas, Carl Fagerlund, Orrefors, model 1323.

Signeret Orrefors RD 1323 og messingbeslag mærket Orrefors RD 1323.
Højde inklusive lampefod ca 39 cm.

Brugsslitage, ridser. En lampefod med revne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.113