PLAKET "Cavalcade", VAS, Olle Alberius og BOWL Inger Persson. Rörstrand.

260256. PLAKET "Cavalcade", VAS, Olle Alberius og BOWL Inger Persson. Rörstrand.

Plade ca 32 x 30,5 cm.
Vasehøjde ca 28 cm.
Skålens diameter ca 28 cm.

Mindre slitage, krakeleringer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Plade ca 32 x 30,5 cm.
Vasehøjde ca 28 cm.
Skålens diameter ca 28 cm.

Antal besøg: 836