ÆGKYLINGER OG HANER, 18 dele, keramik, 20. århundrede.

259975. ÆGKYLINGER OG HANER, 18 dele, keramik, 20. århundrede.

4 æglæggende høns i forskellige designs og størrelser, højde 13 - 18,5 cm.
Haner, høns, høns. højde 9 - 24 cm.

Slitage, Kantstødt, revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, Kantstødt, revner.

Antal besøg: 1.099