RUDOLF SCHOOFS (1932-2009). Uden titel.

2591014. RUDOLF SCHOOFS (1932-2009). Uden titel.

Rudolf Schoofs (1932-2009), Uden titel, carborundum aquatint på Arches Velin, 1960, signeret, dateret og nummereret "5/25" i nederste margen, ca. 33,1 x 26,5 cm, indrammet bag glas ca. 61 x 42,5 cm.

Vurderet uindrammet. Let solbrændt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 568